Telekonsultacje

Od 3 kwietnia 2020 roku oferujemy Państwu nową usługę – konsultacje laryngologiczne w formie teleporad, czatów internetowych lub wideokonsultacji. Rozbudowanie naszej oferty o telekonsultacje było podyktowane troską o pacjentów, którzy z powodu lockdownu czy kwarantanny nie mogli wyjść z domu lub po prostu chcieli uniknąć kontaktu z osobami spoza najbliższego grona.

Ponieważ wiemy, że zdrowie nie jest sprawą, którą można zaniedbywać lub odwlekać na później, proponujemy Państwu telekonsultacje z otolaryngologiem w wybranej przez pacjenta formie. Konsultacje na odległość odbywają się we wtorki lub soboty po wcześniejszym umówieniu na poniższej stronie internetowej lub pod adresem https://www.medfile.pl/beata-bochenska/audiolog-foniatra/radzyn-podlaski/.

Jakie usługi może obejmować telekonsultacja?

Telekonsultacja to nie tylko szansa na skonsultowanie z lekarzem różnego rodzaju dolegliwości oraz wybór doraźnej metody leczenia. To także możliwość uzyskania e-recepty oraz e-zwolnienia, które honorowane są na terenie całej Polski. Ponadto, w trakcje telefonicznych konsultacji można uzyskać interpretacje wyników wcześniej wykonanych badań. Na podstawie wyczerpującego wywiadu z pacjentem dobieramy odpowiednią metodę leczenia lub zlecamy inne, konieczne do podjęcia kroki, które pozwolą pozbyć się dolegliwości w obrębie krtani, nosa, zatok czy uszu.

Dla osób przewlekle chorych teleporady to także możliwość pozostania w stałym kontakcie z lekarzem specjalistą, który prowadzi leczenie od samego początku. Takie rozwiązanie oszczędza czas pacjenta oraz pozwala regularnie monitorować jego stan zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty telekonsultacji u lekarza specjalisty.

logo