Gabinet laryngologiczny

Gabinet laryngologiczny jest po to, by pacjenci mogli korzystać z porad specjalistów w procesie diagnozowania i leczenia wszelkich chorób nosa, zatok przynosowych, a także gardła, uszu i krtani. Umożliwia to nie tylko kompetentny lekarz laryngolog, ale również odpowiednie wyposażenie gabinetu. Posiadamy m.in. możliwość wykonania video otoskopii, która jest badaniem endoskopowym ucha. Polega ono na wprowadzeniu przez odpowiednio wykwalifikowanego otolaryngologa otoskopu do przewodu słuchowego i oglądaniu jego obrazu na ekranie. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie stwarza nam technologia w gabinecie laryngologicznym, jest to najrzetelniejszy sposób oceny stanu błony bębenkowej i pozostałych struktur ucha zewnętrznego.

Profesjonalne podejście do pacjenta

Każda osoba, która zgłosi się do gabinetu laryngologicznego, może liczyć na rozbudowaną medyczną wiedzę lekarzy. Zajmujemy się m.in.:

  • Diagnostyką i leczeniem wszelkich chorób uszu (od zwykłego bólu po pomoc w przypadku zapalenia ucha zewnętrznego lub środkowego – możemy wykonać m.in. tympanometrię),
  • Diagnostyką i leczeniem chorób nosa i zatok przynosowych (w gabinecie laryngologicznym doradzimy w przypadku nieżytu nosa, zapalenia zatok, a także w innych sytuacjach),
  • Diagnostyką i leczeniem chorób gardła (bólu gardła, a także np. suchości w gardle),
  • Diagnostyką i leczeniem różnych chorób krtani.

​Oferta otolaryngologa obejmuje również szereg działań wykonywanych w gabinecie audiologicznym i gabinecie foniatrycznym. Celem naszych działań jest niesienie pomocy pacjentowi.

logo